אודות

ימי בראשית

כריכיית דניאל רובר נוסדה בשנת 1987 בחדרון צר בפאתי ירושלים. המלאכה נעשתה ידנית, לפני העידן בו שולטת הטכנולוגיה המתקדמת. במשך השנים גדל המפעל וביסס עצמו כעסק משפחתי, המתמחה בייצור כריכות עור בסגנון עתיק קלאסי וייחודי הנעשה על ידי צוות מיומן.

גם כיום, כאשר אלפי מוצרים עוברים בפס היצור במפעלנו, זוכה כל כריכה למגע יד אומנותי ומלטף המותיר את התחושה הביתית והחמה של פעם עם האיכות והמקצועיות של היום

האומן

בראש המפעל המצליח עומד דניאל רובר אשר למד והשתלם ב‘מניסוטה סנטר לאומנות הספר‘ (MCBA), והוציא תעודות המעידות על המקצועיות שרכש ויכולותיו המיוחדות.

ייצור אומנותי

גם כיום, כאשר אלפי מוצרים עוברים בפס היצור במפעלנו, זוכה כל כריכה למגע יד אומנותי ומלטף המותיר את התחושה הביתית והחמה של פעם עם האיכות והמקצועיות של היום. תהליך הייצור מתבצע בבסיס החברה בכפר חב"ד ומוצרינו משווקים ברחבי העולם, כאשר בין לקוחותינו נמנים מוסדות וארגונים יהודיים כמו גם לקוחות פרטיים.

הקולקציה שלנו עומדת בסטנדרטים בין לאומיים באיכות, בטיב וברמת גימור מעולים, באחריות.

אליכם באהבה

אנו גאים לשווק את מוצרינו הייחודים ביותר ולהציג בפניכם קולקציה שעומדת בסטנדרטים בין לאומיים באיכות, בטיב וברמת גימור מעולים. המוצרים מגיעים במבחר צבעים, דוגמאות וגדלים. כמו-כן, ניתן לבקש כל ספר שתרצו במהדורה אישית - מיוחדת עבורכם.

יש לכם שאלה? כתבו לנו!

נא להזין את תוכן ההודעה
Verified by MonsterInsights